ReferenceDoublepower

Průmyslové LED osvětlení

doublepower!!

Doublepower šetří náklady na osvětlení ve světě průmyslu už od roku 2007. Jsou to čeští perfekcionisté, jejichž silný tým špičkových techniků poskytuje ty nejlepší dostupné systémy řízení osvětlení.

Hliníková těla a boxy pro tyto extrémně odolná a vysoce účinná svítidla dodává společnost ALUTERN.

Hliníkový profil pro průmyslové
led svítidlo

Hliníkový profil
pro průmyslové led svítidlo

Hliníkové profil pro napáječ led svítidla

ReferenceAlukov

Zastřešení bazénů a teras

Alukov

Společnost Alukov, s tradicí již od roku 1995, je výrobcem vysoce kvalitních solárních, bazénových a SPA zastřešení a bioklimatických pergol. Jako zakladatel asociace „IPC Team“ sdružující výrobce a prodejce zastřešení a teras je Alukov lídrem na evropském trhu a to s řadou patentů a s vlastním výzkumným a vývojovým oddělením.

ALUTERN je dodavatelem velmi přesných hliníkových profilů, které jsou klíčovým stavebním prvkem jejich inovativních, spolehlivých a nadčasových produktů.

Výztuha do střechy pergoly

Dvojitá stojna

Kolejnice s límcem na pergoly

ReferenceDIAMANT UNIPOOL

Zastřešení bazénů a teras

DIAMANT UNIPOOL

Diamant Unipool je tradiční český výrobce plastových a nerezových bazénů a bazénových zastřešení na míru. Jejich inovativní výrobní postupy zajišťují velmi precizní realizace.

ALUTERN dodává hliníkové profily pro bazénové zastřešení na míru. Profily splňují nejvyšší nároky na pevnost a povrchovou úpravu.

Čelový hliníkový profil pro bazénové zastřešení

Pojezdový hliníkový profil pro bazénové zastřešení

Nosný hliníkový profil pro bazénové zastřešení

Zákazníci

průsmyslové LED osvětlení

Společnost DoublePower je českým výrobcem světelných systémů. Jejich inovativní přístup k osvětlení je podpořen vlastním vývojem a silným týmem špičkových techniků.

Zastřešení bazénů a teras

Společnost Alukov, je od roku 1995 český výrobce solárních, bazénových, SPA zastřešení a bioklimatických pergol. Je lídrem na evropském trhu, s vlastním Vývojovým centrem a množstvím patentů.

strojírenství

Společnost Bilsing Automation je světový dodavatel nástrojů pro automobilovou lisovnu a zpracování karoserií (EOAT), stejně jako vývojář řešení pro manipulaci s materiály pro vstřikování.

zdravotnictví

Společnost BTL Industries je jedním z předních světových výrobců medicínského a estetického vybavení, který má přímé pobočky ve více než 70 zemích světa.

interiérové osvětlení

Společnost Halla je český výrobce kvalitních interiérových LED svítidel, známý svým oceňovaným designem, řešením na míru a prvotřídním servisem.

průmyslové, interiérové a led osvětlení

Společnost TREVOS je významný evropský výrobce lineárních zářivkových svítidel a úsporných LED svítidel pro průmyslové i kancelářské využití.

Hliníkové ploty

Společnost Lamark je přední český výrobce kvalitních bezúdržbových plotů, vjezdových bran, vchodových branek a bioklimatických pergol.

Zastřešení teras

Společnost Roll-Lamell je jednou z předních společností stínící techniky v Maďarsku. Kvalita jejich výrobků odpovídá očekáváním doby a novým vývojem přispívá k inovaci této profese.

Zastřešení bazénů

Společnost Diamant Unipool je tradiční český výrobce plastových a nerezových bazénů a bazénového zastřešení na míru. Nabízí bazény v kombinaci plast-nerez a plast-hliník.

balkónové konstrukce, zasklívání lodžií

Společnost Alumistr je výrobce hliníkového zábradlí a systémů pro zasklívání balkonů a lodžií. Nabízí kvalitní, komplexní a profesionální služby.

Zastřešení bazénů

Společnost J.F.C. působí především v oboru zastřešení bazénů. Díky vlastní konstrukci velmi robustních hliníkových nosných profilů dosahujeme jedné z největších pevností na trhu.

průmyslové a interiérové osvětlení

Společnost INGE Opava je český výrobce zářivkových a LED svítidel pro administrativní komplexy, obchodní centra, školy, průmyslové provozy a zdravotnická zařízení.

automobilový průmysl

Skupina společností Zambelli vyvíjí systémová řešení z kovu pro oblasti odvodnění střech, opláštění budov, regálové systémy, průmyslové zpracování kovů, caravaningu a topné techniky.

balkónové konstrukce, zasklívání lodžií

Společnost DuoTech patří mezi největší v oblasti výroby a montáže zasklívání lodžií a balkónového zábradlí především pro panelové domy v České republice a na Slovensku.

Doprava

Společnost Vezeko se zaměřuje na výrobu a servis nákladních přívěsů a užitkových nástaveb nákladních automobilů. Patří mezi přední výrobce v České republice.

automobilový průmysl

Společnost ACL Automotive se zaměřuje na poskytování inovativních technických řešení a výrobu vysoce kvalitních a spolehlivých podélných i příčných střešních nosičů.

průmyslové, interiérové a led osvětlení

Společnost Hormen je výrobce designových, interiérových a exteriérových svítidel, nouzových systémů i centrálních baterií. Vyvíjí svítidla na míru.

led osvětlení

Společnost THOME Lighting je český výrobce LED svítidel pro průmysl, sklady, kanceláře, sportoviště, školy, extrémní provozy, tunely, letiště a veřejné osvětlení.

zastřešení teras

Značka FUTUROL jsou pergoly se skládací pohyblivou střechou na elektrický pohon s dálkovým ovládáním.

okenní systémy

Společnost RI OKNA je největší český výrobce oken a dveří. Nabízí okna a dveře na míru, prosklené hliníkové fasády, stínící techniku, rolety nebo roletky a garážová vrata.

bazénové příslušenství

Společnost Vágner Pool je největším výrobcem, dovozcem a distributorem bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v České republice.

interiérové dveře

Společnost JAP FUTURE je přední český výrobce stavebních pouzder, posuvných dveří, stahovacích půdních schodů, interiérových a exteriérových točitých schodišť na míru.

hliníkové chladiče

Skupina ASSMANN WSW je globální poskytovatel systémů pro standardní a zákaznicky přizpůsobené konektory, kabelové sestavy, chladiče a montážní služby.

bránové systémy

Společnost Elba je slovenský výrobce. Provozuje 4 divize – armatury, bránové systémy, nástrojárnu a povrchové úpravy. Své výrobky vyváží do více než 20 zemí.