ReferenceDoublepower

Průmyslové LED osvětlení

doublepower!!

Doublepower šetří náklady na osvětlení ve světě průmyslu už od roku 2007. Jsou to čeští perfekcionisté, jejichž silný tým špičkových techniků poskytuje ty nejlepší dostupné systémy řízení osvětlení.

Hliníková těla a boxy pro tyto extrémně odolná a vysoce účinná svítidla dodává společnost ALUTERN.

Hliníkový profil pro průmyslové led svítidlo

Hliníkový profil pro průmyslové led svítidlo

Hliníkové profil pro napáječ led svítidla

ReferenceAlukov

Zastřešení bazénů a teras

Alukov

Společnost Alukov, s tradicí již od roku 1995, je výrobcem vysoce kvalitních solárních, bazénových a SPA zastřešení a bioklimatických pergol. Jako zakladatel asociace „IPC Team“ sdružující výrobce a prodejce zastřešení a teras je Alukov lídrem na evropském trhu a to s řadou patentů a s vlastním výzkumným a vývojovým oddělením.

ALUTERN je dodavatelem velmi přesných hliníkových profilů, které jsou klíčovým stavebním prvkem jejich inovativních, spolehlivých a nadčasových produktů.

Výztuha do střechy pergoly

Dvojitá stojna

Kolejnice s límcem na pergoly

ReferenceDIAMANT UNIPOOL

Zastřešení bazénů a teras

DIAMANT UNIPOOL

Diamant Unipool je tradiční český výrobce plastových a nerezových bazénů a bazénových zastřešení na míru. Jejich inovativní výrobní postupy zajišťují velmi precizní realizace.

ALUTERN dodává hliníkové profily pro bazénové zastřešení na míru. Profily splňují nejvyšší nároky na pevnost a povrchovou úpravu.

Čelový hliníkový profil pro bazénové zastřešení

Pojezdový hliníkový profil pro bazénové zastřešení

Nosný hliníkový profil pro bazénové zastřešení

Zákazníci

průsmyslové LED osvětlení

DoublePower je českým výrobcem světelných systémů. Čeští perfekcionisté, jejichž inovativní přístup k osvětlení je podpořen vlastním vývojem a silným týmem špičkových techniků.

Zastřešení bazénů a teras

Alukov, vysoce kvalitní výrobce solárních, bazénových, SPA zastřešení a bioklimatických pergol. Lídr na evropském trhu s vlastním Výzkumným a Vývojovým centrem, množstvím patentů a zakladatel asociace IPC Team, sdružující firmy z oboru zastřešení bazénů a teras.

strojírenství

Bilsing Automation je světový lídrem v oblasti lisování automobilů a karosářských nástrojů EOAT, stejně jako ve vývoji řešení manipulace s materiálem pro vstřikování, výrobu a neautomobilové aplikace.  

zdravotnictví

BTL Industries je jedním z předních světových výrobců medicínského a estetického vybavení, který má přímé pobočky ve více než 80 zemích světa.

interiérové osvětlení

Prime lighting solution, handled with care.

Halla je evropský výrobce kvalitních interiérových LED svítidel, známý svým oceňovaným designem, řešením na míru a prvotřídním servisem.

průmyslové, interiérové a led osvětlení

Společnost TREVOS je významný evropský výrobce lineárních zářivkových svítidel a úsporných LED svítidel pro průmyslové i kancelářské využití.

Hliníkové ploty

Společnost Lamark je přední český výrobce kvalitních bezúdržbových plotů, vjezdových bran, vchodových branek a bioklimatických pergol.

Zastřešení teras

Společnost Roll-Lamell je jednou z předních společností v oblasti stínící techniky v Maďarsku. Kvalita jejich výrobků, známých pod značkou Umbrol, odpovídá očekáváním doby. Roll-Lamell navrhuje a vyrábí své produkty již 32 let.

Zastřešení bazénů

Společnost Diamant Unipool je tradiční český výrobce plastových a nerezových bazénů a bazénového zastřešení na míru. Jejich inovativní výrobní proces zajišťuje velmi přesné konstrukce.

balkónové konstrukce, zasklívání lodžií

Alumistr je výrobce hliníkových systémů pro stavebnictví se specializací na konstrukce zábradlí a zasklívací systémy pro balkony a lodžie v rámovém a bezrámovém provedení.

Zastřešení bazénů

Společnost J.F.C.CZ, výrobce a dodavatel do maloobchodního řetězce Mountfield, působí v oboru zastřešení bazénů od roku 2001. Díky vlastní konstrukci velmi robustních hliníkových nosných profilů dosahuje jejich zastřešení jedné z největších pevností na trhu.

průmyslové a interiérové osvětlení

Společnost INGE Opava je český výrobce zářivkových a LED svítidel pro administrativní komplexy, obchodní centra, školy, průmyslové provozy a zdravotnická zařízení.

automobilový průmysl

I just do it – motto, které je hluboce zakotveno ve filozofii skupiny Zambelli. Jako zákaznický orientovaný developer vyvíjí Zambelli systémová řešení z kovu pro oblasti odvodnění střech, opláštění budov, regálové systémy, průmyslové zpracování kovů, caravaningu a topné techniky.

balkónové konstrukce, zasklívání lodžií

DuoTech patří mezi největší v oblasti výroby a montáže zasklívání lodžií a hliníkového balkónového zábradlí především pro panelové domy v České republice a na Slovensku. Dlouhé období vývoje a realizačních zkušeností jsou hlavní konkurenční výhoda.

Doprava

Vezeko je dynamicky se rozvíjející společnost s tradicí od roku 1996. V segmentu hromadné dopravy navrhuje a vyrábí veškeré atypické přívěsy, nástavby nebo návěsy přesně na míru dle požadavků klienta. Patří mezi přední výrobce v České republice.

automobilový průmysl

Společnost ACL Automotive se zaměřuje na poskytování inovativních technických řešení a výrobu vysoce kvalitních a spolehlivých podélných i příčných střešních nosičů. Veškeré procesy, od vývoje po sériovou výrobu a dodávky, probíhají v souladu s požadavky TS 16949.

průmyslové, interiérové a led osvětlení

Společnost Hormen, součást společnosti ČEZ ESCO, je výrobce designových, interiérových a exteriérových svítidel, nouzových systémů i centrálních baterií. Vyvíjí svítidla na míru.

led osvětlení

Společnost THOME Lighting je český výrobce LED svítidel pro průmysl a veřejné osvětlení. Nabízejí světelné řešení pro malé prostory, kanceláře až po velké logistické objekty a veřejná osvětlení.

zastřešení teras

FARDAL je česká společnost, která si zakládá na detailu a preciznosti. Pod značkou FUTUROL nabízí pergoly v moderním designu a komfortu, se stahovací  střechou na elektrický pohon s dálkovým ovládáním.

okenní systémy

Společnost RI OKNA je největší český výrobce oken a dveří s 30 letou tradicí. Nabízí okna a dveře na míru, prosklené hliníkové fasády, stínící techniku, rolety nebo roletky a garážová vrata.

bazénové příslušenství

Společnost Vágner Pool je největším výrobcem, dovozcem a distributorem bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v České republice. Nabídka zahrnuje standardní bazénové vybavení pro privátní a veřejné bazény, bazénové příslušenství a náhradní díly.

interiérové dveře

JAP FUTURE  znamená vysokou kvalitu, preciznost a profesionalitu, čistý design a prémiové prvky ve stavebnictví. Přední český výrobce stavebních pouzder, posuvných dveří, stahovacích půdních schodů, interiérových a exteriérových točitých schodišť na míru a skrytých zárubní.

hliníkové chladiče

Skupina ASSMANN WSW je globální poskytovatel systémů pro standardní a zákaznicky přizpůsobené konektory, kabelové sestavy, chladiče a montážní služby.

bránové systémy

Elba je moderní strojírenská společnost. S kvalifikovanými odborníky poskytuje profesionální přístup a optimální technická řešení ve 4 různých divizích - Armatury, Bránové systémy, Nástrojárna a Povrchové úpravy. Své výrobky vyváží do více než 20 zemí.