O nás

Let zkušeností

14

dodaných tun hliníku

54000

stálých zákazníků

350

zemí do kterých expedujeme

9

Specializujeme se na distribuci prémiových hliníkových materiálů. S odhodláním dosáhnout synergií, optimalizujeme a zefektivňujeme své procesy a dodáváme Produkt v nejvyšší kvalitě. ISO 9001-2015

Náš růst stavíme na propojení vysoké úrovně schopností, klíčových kompetencí, profesionalitě, individuálnímu přístupu a osobního nasazení.

Ve světě hliníku jsme zaměření na vysoký standard kvality a technickou dokonalost. Společně se svými klienty vytváříme dlouhodobě udržitelnou a originální hodnotu.

Pracujeme pouze s hliníkem – materiálem, který je správnou volbou při budování udržitelné budoucnosti. Jeho nízká hmotnost, vysoká odolnost a minimální potřeba údržby nám umožnuje vytvářet ekologicky udržitelnější produkty.

Primární výroba hliníku ze základní suroviny oxidu hlinitého (AL2O3) je energetiky velmi náročná. Hliník je ale 100 % recyklovatelným kovem. Lze jej neustále recyklovat, a proto hraje důležitou materiálovou volbou v životním cyklu výrobku.

Na jeho sekundární výrobu z hliníkového odpadu je potřebných pouze 5 % energie oproti primární výrobě. To zaručuje jeho malý dopad na životní prostředí a nízkou uhlíkovou stopu. 

Výrobní proces

Návrh

Během návrhu se zaměřujeme na shromáždění nezbytných technických informací, stanovení jasných cílů a zajištění potřebných výrobních zdrojů.

Dokumentace

Dokumentace hraje zásadní roli v našem procesu poskytování služeb. Zahrnuje technický návrh a cenovou nabídku, které jsou důležité pro transparentní sdílení informací. 

Prototyp

Tvorba prototypu začíná po schválení dokumentace klientem. Vytvoření prototypu je klíčovým krokem v procesu zavedení nového hliníkového profilu do sériové výroby. 

Výroba

Sériová výroba je zaměřena na dosažení vysoké úrovně efektivity. S pečlivým plánováním a optimalizací procesů se snažíme minimalizovat zbytečné zpoždění a náklady.

Dodání

Naší prioritou je rychlé dodání hliníkových materiálů. Tím zajišťujeme našim klientům plynulý průběh návazných procesů jejich výroby.

Dodání prototypu do 4-6 kalendářních týdnů.

Sériová výroba do 3-4 kalendářních týdnů.

Některé projekty mohou vyžadovat více času k nalezení kompromisu mezi očekáváním klienta a efektivní výrobou.

Pro urychlení výrobního procesu je důležité znát:

  • Požadavky na výslednou kvalitu hliníkového profilu.
  • Požadavky na výrobní tolerance.
  • Oblast použití vyrobeného hliníkového profilu.
  • Objemy výroby.
  • Specifikace povrchové úpravy a dokončovacích prací.